نتایج جستجو برای عبارت :

مشاوره بارداری با ماما

مشاوره بارداری با ماما
یکی از بزرگترین تصمیمهای زوجین تصمیم به بارداری است بنابراین برای وارد شدن به این مرحله مهم از زندگی نیاز به آمادگی است. همانطور که تجربه اینطور نشان می دهد که پیشگیری بهتر از درمان است بنابراین لازمه یک بارداری سالم سلامت جسم و روح مادر است و برای رسیدن به این هدف مشاوره با یک متخصص مخصوصا مشاوره بارداری با ماما بسیار لازم است. به طور کلی هدف از مشاوره بادرای  با ماما اطمینان از سلامت والدین آینده و در نتیجه سلامت جن
بازار کار و وضعیت استخدام ماما:استخدام ماما (کاریابی ماما)یکی از عمده ترین مشکلات جامعه امروز فارغ التحصیلان رشته مامایی، استخدام ماماها است. کاریابی ماماها و استخدام ماما، در مشاغل دولتی یکی از دغدغه های اصلی آنها می باشد. به طوری که طبق آمار تنها حدود 14 هزار استخدام ماما صورت گرفته و تعداد کمی هم در مراکز خصوصی مشغول به کار هستند در سایر کشورها به ازای هر هزار تولد 40تا 50 استخدام ماما صورت می گیرد در حالیکه  در ایران به ازای هر هزار تولد 12 ا
درباره سایت یک ماما
یک ماما صدای مامایی است و خود را به ارتقاء سلامت باروری و بارداری از طریق آموزش، پشتیبانی، حمایت، و آگهی جامعه متعهد می داند. قصد ما در یک ماما اینست که یک مرکز سلامت و بهداشت زنان در سراسر ایران داشته باشیم همچنین یک منبع قدرت برای استخدام ماما ، کسانی که حداقل چهار سال از زندگی خودشان را صرف یادگیری مسائل مربوط به زنان، باروری، سلامت، بهداشت تولید مثل و خانواده کرده و در رشته مامایی تحصیل کرده اند، تا بتوانند خدمات خود
جمعه ها وقتی ماما
بقچه اش را باز می کردخانه پر میشد از بوی آویشن و بابوبه و سدرو حنایش...بوی حنایش
را دوست داشتم.....تا ده یازده سالگی همیشه موهایم کوتاه بود و بعد اما بزرگ تر
انگار شده بودم و موهایم حق بلند شدن داشت....می نشستم کنارش و به حنا کردن موهایش،دست
هاش نگاه می کردم…کارش که تمام میشد شانه ی چوبی اش را بر می داشت و من را رو به
نور می نشاند و موهایم را سه دسته می کرد و می بافد...می گفت موهاتو که ببافی حسود
میشن تند تند بلد میشن...شل می بافد می گ
Artist: KARA | Music Name: Mamma Mia | Genre: Pop-Dance | Released: 2015 | Album: Girl's Story | KARA – Mamma Mia (Music Video)
هنرمند: کارا | نام موزیک: ماما میا | سبک: پاپ دنس | تاریخ انتشار: 2015 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (کارا) KARA با نام (ماما میا) Mamma Mia 

ادامه مطلب
به ماما مراجعه کنم یا متخصص زنان ( تفاوت  متخصص زنان و ماما )در گذشته، زنان باردار تقریبا به طور کامل به ماماها و سایر زنان محلی که تجربه قابل‌توجهی در زایمان داشتند، وابسته بودند.اما امروزه ما متخصصان زنان و زایمان به ماماها برای زایمان و مراقبت‌های دوران بارداری ترجیح داده می‌شوند. ​متخصص زنان و زایمان و یک ماما هر دو حیطه اختیارات خود هستند و روش‌های متفاوتی برای رسیدگی به بارداری و زایمان دارند.اما تصور می کنید کدام یک می‌تواند برا
یکی از غر های همیشگیم اینه که خدایا این همه جای درست درمون ؛ مارو انداختی وسط این خراب شده ؟ 
بابامم همیشه میگه برو خدات رو شکر کن شاخ افریقا و سوریه به دنیا نیومدی :))
دیشب رفتم بلوک زایمان که اگر نوزادی به دنیا اومده ویزیت بکنم ...تا وارد شدم دیدم اخرهای زایمان یه خانومیه ، ایستادم و زایمان رو نگاه کردم و بچه به دنیا اومد ...
مادره از نظر ظاهری میخورد ۳۰ سالش باشه ، صورت آفتاب سوخته و خسته و ...
صداش هم در نمیومد ...
یعنی این یه آخ نگفت ...
انگار یه جو
دانلود آهنگ جواد بدیع زاده یکی یه پول خروس
Download Music Javad Badizadeh Yeki Ye Poole Khoroos
دانلود اهنگ جواد بدیع زاده یکی یه پول خروس – آقاجون یکی یه دونه خروس
دانلود آهنگ قدیمی جواد بدیع زاده بنام یکی یه پول خروس
دانلود موزیک و ترانه یکی یه پول خروس بدیع زاده
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ یکی یه پول خروس جوادبدیع زاده
 آقایان یکی یه پول خروس
به به به به به به
به به چه خروسی
چه قشنگ است و ملوس
بابا جان یکی یه پول خروس
آقایان یک
چرا آکوا یوگا بارداری؟

شنا شایع ترین ورزش توصیه شده برای زنان باردار است. در ورزش های ابی بخصوص اکوا یوگا برای زنان باردار می تواند فشار عضلات لگن و کمر را به شدت کاهش دهد.
در واقع در اکوا یوگا بارداری با استفاده بالا از تنفس از طریق بینی و دهان ، به زنان باردار اجازه می دهد تا با بزرگ شدن نوزادان خود در بدن مادر ، بدون حرکات کششی سخت، به روشی سریع و آسان به آرامش عمیق دسترسی پیدا کنند.خانم دکتر شبنم سیاه پوش(ماما سیاه پوش)چندین سال است در
امرو با ددی دعوام شد شدیید....دگ غیرقابل تحمل شدع واسم تو خونع موندن...اگ بخاطر ماما نبود خعلی وق پیشا ع خونع زدع بودم بیرون:/ولی زیاد نموندع.ع شر این کنکور لنتی هم بر بیام دگ همع چی تمومعسردردام کشندس...مث ناخنی ک رو دیوار کشیدع میش
نکات بارداری سالم
قبل ازاینکه کودک خود را در دنیای واقعی محافظت کنید باید یاد بگیرید از زمانی که در وجود شما شکل میگیرد از او به درستی مراقبت کنید.
رعایت سلامتی در بارداری به داشتن کودک و مادری سلامت و شاد منجر میشود که آرزوی هر مادری در دوران بارداری است.توصیه های زیادی وجود دارد که میتوانید آن ها را رعایت کنید اما قبل از انجام هرکاری لطفا با ماما خود مشورت کنید. بعضی از مواد غذایی بدون آنکه شما بدانید سبب سقط جنین میشوند به خصوص در ماه های ا
زهرا جان سلام

دخترکم با رفتنت همه روال زندگی ما را به هم ریختی. باز هم اتفاقی متوجه شدم روز ازدواج با "ماما" کذشته است و ما اصلا یادمان نبوده است. پیامکی بی ارتباط با این موضوع را دیدم و ناگهان تاریخش در ذهنم جرقه زد که ای داد این روز مثلا روز عزیزی برایمان بوده است.با تعجب به ماما نگاه کردم و ماما هم تازه یادش آمده بود. هر دو بی تفاوت گذشتیم اما یاد تو کردیم. آخرین باری که تو بودی و در جمعی کوچک و چهار نفره جشن کوچکی گرفتیم. الان که نیستی انگار ه

مشاوره شغلی - دانشنامه رشد
بطور کلی آغاز کلی فرآیند مشاوره با کارهای فرانک پارسونز در سالهای 1907 تا 1908 که او را پدر راهنمایی شغلی و حرفه‌ای می دانند در شهر بستون آمریکا بود. البته قبل ...

مشاوره شغلی چیست؟
مشاور شغلی شما به شما کمک میکند که از تحصیلات، حرفه و زندگی خود بیرون ... توسعه حرفه ای شما یک فرآیند مادام العمر است که در واقع زمانی آغاز شد که شما متولد شدید.

راهنمایی و مشاوره ی شغلی و حرفه ای
 امر راهنمایی و مشاوره ی شغلی و ح
مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی
موسسه حقوقی همای راستین میهن با داشتن کارشناسان و مشاوران باتجربه و بهترین وکلای کرج و تهران در نظر دارد در دفاتر خویش مشاوره حقوقی را برای شما عزیزان ارائه نماید. حال برای بهره مندی از مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری در تهران و البرز با مجموعه ارتباط داشته باشید. از موارد ذیل هر کدام که به پرونده و مشکل حقوقی شما نزدیک یا مرتبط است انتخاب کنید و با مجموعه هما تماس بگیرید و قبل از انتخاب یک وکیل
از وقتی انگشتم قطع شد در واقع از ۱۹ اسفند ۹۷ سید کمی عوض شد شایدم خیلی عوض شد و فقط گذاشت من متوجه کمی از اون خیلی بشم...
عید فطر رفته بودیم کاشان حواسش نبود سر سفره به من غذا تعارف کنه 
واسم یه جشن تولد خیلی سوپرایزانه گرفت چون تولد من ۴ خرداده ولی افتاد به ۱۴ خرداد بنا به دلایلی نتونست امسال تو روز تولدم کاری انجام بده
جشن تولدم بدین شکل بود که ماما صدام زد برم انگشترشو ببینم
علی از بغل چنان برف شادی ریخت رو سرم که انگار داره حشره کش استفاده می
مشاوره پیش از ازدواج و بعد از ازدواج
زوج درمانی
درمان هرگونه مشکلات روحی روانی
مشاوره تحصیلی 
همگی با برترین متخصصان بصورت حضوری و تلفنی 
ادرس:
شیراز.سی متری سینما سعدی.سر چهارراه ذوالانوار  .مرکز مشاوره پویش (کلینیک اقای دکتر امین الله فاضل)
برای تعیین و رزرو تلفنی وقت مشاوره و یا حضوری و آنلاین به نکات زیر دقت کنید و در پایین صفحه شماره مراکز مشاوره تخصصی به صورت ماهانه قرار داده می شود
در صورت نیاز به مشاوره فوری به انتهای صفحه مراجعه کنید.
اما پیش از تماس در مورد انواع رزرو وقت بدانید تا بهتر انتخاب کنید.
رزرو وقت مشاوره تلفنیدر این روش با مرکز مشاوره خانواده تماس گرفته و برای مشاوره خود وقت می گیرید
پیش از تماس زمان هایی که می توانید مراجعه کنید و یا مشاوره تلفنی بگیرید را رو
برای تعیین و رزرو تلفنی وقت مشاوره و یا حضوری و آنلاین به نکات زیر دقت کنید و در پایین صفحه شماره مراکز مشاوره تخصصی به صورت ماهانه قرار داده می شود
در صورت نیاز به مشاوره فوری به انتهای صفحه مراجعه کنید.
اما پیش از تماس در مورد انواع رزرو وقت بدانید تا بهتر انتخاب کنید.
رزرو وقت مشاوره تلفنیدر این روش با مرکز مشاوره خانواده تماس گرفته و برای مشاوره خود وقت می گیرید
پیش از تماس زمان هایی که می توانید مراجعه کنید و یا مشاوره تلفنی بگیرید را رو
آدرس بهترین و محبوب ترین مراکز مشاوره موجود در شرق تهران بهمراه آدرس و شماره تلفن:
مراکز مشاوره تهران

تهران: شریعتی، چهارراه قصر، خ ش قدوسی، پ ۱۵۶، واحد ۱

شماره نظام پزشکی: ۴۱۲۱۶برای رزرو یا تعیین وقت مشاوره لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱-۸۸۴۱۹۸۳۲

۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

منبع :آدرس مراکز مشاوره شرق تهران- مشاوره خانواده
همه چیز درباره ی مامای همراه 
مامای  همراه (DOULA) فردی است که از ابتدای بارداری توسط خود مادر انتخاب می شود و تا بعد از زایمان وظیفه آموزش، آگاهی و حمایت روحی مادر را برعهده دارد.
ماما کسی است که دارای مدرک دانشگاهی در مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های علوم پزشکی می باشد.این رشته از میان بقیه ی رشته های حوزه ی پزشکی ، شغلی است که آموزش های کاربردی و عملی در تمام دوران تحصیلاتش درباره ی نوع عملکرد بدن زنان و مراقبت های
مراقبت های معمول پیش از بارداری16 اقدام لازم جهت مراقبت های پیش از بارداریمراقبت های پیش از بارداری یکی از حائز اهمیت ترین اقدامات زوجین جهت فرزنددار شدن است .قبل از تصمیم گیری برای فرزند دار شدن باید از نظر فیزیکی و هم ذهنی و با یک برنامه ریزی کوچک آماده باشیم. قطعا بارداری یکی از مهمترین تصمیمات زوجین در ابتدای زندگی است و چه بسا بدون کسب اطلاعات کافی و آمادگی جسمی و روحی مادر برای باردارشدن (مراقبت های پیش از بارداری) لذت این دوران در ذهن ز
مشاوره خیانت تلفنی تجربه‌ای از حل مشکلات به شیوه‌ای موثر و تضمین‌شده در اختیارتان قرار می‌دهد. خیانت در هر جامعه و فرهنگی امری ناپسند و غیر قابل بخشش است که آسیب‌های بسیاری برای فرد خیانت‌دیده و خیانت‌کار به وجود می‌آورد. لزوم مراجعه به روانشناس زمانی مشخص می‌شود که پای زندگی و تربیت فرزندان در میان باشد. مشاور عوامل زمینه‌ساز در بروز مشکلات را شرح می‌دهد و این در حالی است که می‌توانستید تنها با چند جلسه مشاوره قبل از ازدواج از بروز
مشاوره خیانت در مرکز مشاوره روانشناس , مرکز مشاوره انتخاب نو , مرکز مشاوره , مشاوره , مشاوره خیانت , روانشناس خوب , بهترین مشاور خیانت , مشاور خوب , خیانت , مرکز مشاوره  
مشاوره خیانت یکی از حساس ترین مشاوره در مرکز مشاوره انتخاب نو می باشد که توسط بهترین روانشناسان ارائه می گردد. کسانی که برای مشاوره خیانت به یک مرکز مشاوره مراجعه می کنند معمولا افرادی آسیب دیده هستند که چندین احساس مخرب را به صورت هم زمان تجربه می کنند. متاسفانه در شرایط هجوم

علت انجام مشاوره
یک مشاور، فردی است حرفه‌ای بدون قضاوت کوته فکرانه که مسائل را محرمانه نگاه می‌دارد و به این علت است که افراد آن را رویکردی غیر تهدیدی یافته که می‌توانند با قبول آن از بسیاری از مشکلاتشان رهایی یابند.

به چه علت انجام مشاوره اثر بخش می‌باشد؟
هنگامی که فردی استرس دارد و درگیر مسئله‌ای عاطفی است، ممکن است جلوی منطق و استدلالش گرفته شود و شاید برای او امکان نداشته باشد که به یک راه حل بی‌طرفانه برسد و یا دامنه مشکل
زهرا جان سلام
بابا جان دیشب "دادا"  هم نتوانست  نقش بازی کند و دلتنگی هایش را برای تو پشت شیطنت و بازی کودکانه پنهان کند. بغضش ترکید و تو را خواست. حتما می دانی!
"ماما"  داشت تختخواب را مرتب می کرد. بالشت تو را گذاشته بود روی تخت که دادا آمده بود و پرسیده بود: این بالشت منه؟  "ماما" گفته بود: نه مال زهرا جونه.ببین روش لک داره. "دادا" هم بغلش کرده بود و هی بوسیدش و مثل همیشه که الکی بوس میده و قربون صدقه میره  قربون صدقه ات رفت و یک دفعه بغش ترکید. دیگه
دلم میخاد تواین اوضا برم تو یع اغما!یع اغمایی ک بدتموم شدن همع چی عزش بیدار شم!راسش دگ کشش ندارم،این همع جنگیدم،باخودم باگذشتم بااتفاقای زندگیم ولی من!اینجا دگ کم اوردم ...تک تک ثانیع های زندگیم پرعز حادثع هس.ینی جوریع ک یع فیلم پرحادثع هم اینقد حادثع ندارع:/نمیدونم چی باعث شدع اینهمع شکنندع و کم طاقت شمدیدن مامان تو این اوضا رسمن منو داغون میکنع .داغوووون!این کنکور لنتی عم شدع گوز بالاگوز:/یکی نی بگع تورو چ ب پش کنکور موندن!؟امیدوارم قرصای د
زهرای بابا سلام
دخترکم امروز دقیقا یک سال است که از پیش ما رفته ای. دل همه ما را سوزاندی و هنوز مرهمی بر این داغ دل پیدا نشده است.
صبح سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 خورشیدی حدودا 9:10 تا 9:25 دقیقه صبح در پارکینگ ساختمان ... ناگهان دست اجل از راه رسید و تو نوگل زندگی من بالاترین دلبستگی دنیایی من را چید و تو را با خود برد.
باباجان! در این ساعت صبح که وقتی بیداری همه است چه وقت این بود که چشمان درشت و سیاهت را ببندی و بخوابی؟ بخوابی برای همیشه. وقت بیداری کی می ش
مشاوره حقوقی با وکیل

مشاوره حقوقی با وکیل
اولین قدم برای حل بیشتر مشکلات مشورت و مشاوره با افراد با تجربه در آن
زمینه می باشد که به صورتی به شما کمک کنند. در مورد مسائل و مشکلاتی که
با مشاوره و مشورت با وکیل قابل حل یا مذاکره است مشاوره حقوقی با یک وکیل
که بتواند شما را مطلع سازد و از چند و چون کار آگاه سازد و حتی نتیجه قابل
پیش بینی را در خیلی موارد به شما گوشزد کند خیلی می تواند به شما کمک
کند. جهت مشاوره با وکیل پایه یک
زهرای بابا سلام

دلبر بابا
نازگل بابا
دختر بابا

دلم برای گفتن اینها تنگ شده است. چه روزهای طولانی شده است که دیگر کسی را ندارم برایش اینها را بگویم. بابا جان مدتی است تصمیم گرفته ام برایت ماهی دست کم یک بار بنویسم چه با عکس و فیلم و هر خاطره ای که دارم. تازمانی که زنده باشم. فکر کنم این قدر خاطره دارم که از پسش بربیام. وقتی این وبلاگ به روز نشود یعنی من هم دیگر نیستم. یعنی یا پیش تو هستم یا شاید هم نگذارند تو را ببینم که به نظرم ظلم بزرگی خواهد ب
مشاوره روانشناسی چیست و چه کاربردی دارد؟ متاسفانه این پرسش برای خیلی از مردم حل نشده است و نه همین خاطر نسبت به خدمات مشاوره روانشناسی رغبت زیادی نشان نمی دهند. در این مطلب از سایت زمین و زمان به فواید مشاوره روانشناسی بیشتر می پردازیم تا با مفاهیم آن آشنا تر شوید.
مشاوره روانشناسی چیست و چه کاربردی دارد؟
منبع مقاله : مشاوره روانشناسی چیست و چه کاربردی دارد سایت زمین و زمان
ادامه مطلب
یه بار هم تو سمینار ماهانه پزشک و ماما، یکی از دوستان میکروفون رو روشن کرد و رو به پزشک ها گفت: شما الان باید فرمایشات منو یادداشت کنید چون قراره وقتی تشریف آوردم مراکزتون کاری که ازتون خواستم رو تحویل بگیرم، تکرار هم نمیکنم.
بعد از پایان کنکور 98 حالا وقت آمادگی برای کنکور 99 هست.
بدون شک مشاوره کنکور این روزها زیاد به گوشتون میخوره و از این میشه این نتیجه رو گرفت که چقدر این موضوع برای یه کنکوری مهمه و اگه مشاوره خوبی بهش برسه میتونه به راحتی آیندشو به بهترین نحو تضمین کنه و اگه مشاوره خوبی هم بهش نرسه قطعا آینده درخشانی نداره. میبینیم که یه مشاوره چه درست چه غلط به راحتی میتونه آیندتونو تغییر بده پس قطعا به اهمیت این موضوع پی بردین.
ادامه مطلب
خانمی با شکایت خونریزی واژینال مراجعه کرد و توی شرح حالش ذکر میکرد به دنبال رابطه ی ج.ن.س.ی اتفاق افتاده...توی معاینه ای که رزیدنت انجام داد پارگی شدید داشت...دکتر وقتی از اتاق عمل اومد بیرون میگفت من تابحال همچین چیزی به عمرم ندیدم.موندم این چطور آلتی بوده که از زیر سرویکس تا خروجی واژن رو پاره کرده!!!طولش چقدر بوده?!سرش تیغ داشته!!
و خلاصه بنده خدا بعد از سالها کار کردن در حوزه ی جراحی زنان با دیدن این کیس توی شوک بود!
خانم حدودا چهل و خورده ای سا
خدمات مشاوره خانواده بسیار مختلفی در مراکز خانواده -درمانی ارائه می شود. به اختصار بیان شده و در ادامه توسط سایت ” مشاوره خانواده ” شرح داده می شود.
جلسات فردیجلسات خانوادهزوج درمانیجلسات تلفیقیجلسات نوروفیدبکتست های روانشناسی با تحلیل روانسجکارگاه های آموزشیکاردرمانی و گفتاردرمانیجلسات درمانگری کودک و نوجوانبرنامه ریزی تحصیلیتماس تلفنی راهنمایی شغلیادامه دارد
منبع: مشاوره خانواده-خدمات مشاوره خانواده 
خدمات مشاوره خانواده بسیار مختلفی در مراکز خانواده -درمانی ارائه می شود. به اختصار بیان شده و در ادامه توسط سایت ” مشاوره خانواده ” شرح داده می شود.
جلسات فردیجلسات خانوادهزوج درمانیجلسات تلفیقیجلسات نوروفیدبکتست های روانشناسی با تحلیل روانسجکارگاه های آموزشیکاردرمانی و گفتاردرمانیجلسات درمانگری کودک و نوجوانبرنامه ریزی تحصیلیتماس تلفنی راهنمایی شغلیادامه دارد
منبع: مشاوره خانواده-خدمات مشاوره خانواده 
آدرس و نشانی بهترین مراکز مشاوره در شمال تهران در زمینه خانواده و ازدواج در تهران:
مراکز مشاوره تهران و آدرس مرکز برگزیده تهران بهمراه شماره تماس و آدرس:

تهران:سعادت آباد، ضلع شمال غربی چهارراه سرو، ساختمان دلفین، پ ۵، طبقه ۴برای رزرو یا تعیین وقت مشاوره لطفا با شماره زیر(دفتر مرکزی) تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ ده خط

منبع :مرکز مشاوره خانواده و ازدواج شمال تهران- مشاوره خانواده
زهرا جان سلام

خدا سال 97 که شد دوبار در کمتر از یک ماه در خواب بی بی و عمه هشدار داد که قرار است از پیش ما بروی ولی ما و خصوصا من جدی نگرفتم. حتی یادم است بی بی به ماما زنگ زده بود و داشت صحبت می کرد که نگران است و برایت صدقه بدهیم. شنیدم و بی خیال با خودم گفتم این هم یکی از نگرانی های همیشگی بی بی است.
بعد تعطیلات  فروردین آن صبح زود که می خواستیم حرکت کنیم تو بیدار شدی و عمه تو را بغل کرده بود و سرت را زیر چادرش برده بود و با گریه می گفت: " زهرا جان یع
خدمات ویژه کنکور99 مشاوره تحصیلی آکادمی علمی و مشاوره ای راهبر شامل :
1-ارائه خدمات اختصاصی دکتری /کارشناسی ارشد/کارشناسی 
2-برنامه ریزی منطم وهفتگی اختصاصی هر فرد 
3-جلسات هفتگی مشاوره فردی و گروهی هر گروه آزمونی 
4-آزمونهای آزمایشی اختصاصی راهبر 
5-انجام تست های شخصیت و ...
6-جلسات گروهی و فردی  تحلیل آزمون های آزمایشی
7-جلسات ثابت ماهانه با والدین
و.... 
مشاوره تلفنی خیانت

استاد محبوبه خوانساریه خدمات مشاوره تلفنی پیش از ازدواج و مشاوره تلفنی خیانت را به کلیه مشتریان در سراسر ایران ارائه می‌دهد.مشاوره تلفنی همچنین برای افرادی که زمان کمی دارند و می خواهند از خدمات مشاوره ای بهره ببرند انتخاب مناسبی است.مشاوره تلفنی اولین با در انگلستان شروع شد و مورد حمایت بسیاری از سازمان های ملی آمریکا قرار گرفت.در طی ده پانزده سال اخیر مشاوره تلفنی محبوبیت خود را افزایش داده است.به دلیل سهولت در
یک فرآیند است باید به آن توجه زیادی شود
قبل از هر چیز به موارد زیر توجه کنید
مرکز مشاوره خانواده مختلفی وجود دارد ولی باید متخصص در زمینه خانواده را انتخاب کنید
سعی کنید فضای مناسبی داشته باشد
گاهی می توانید ابتدا مشاوره تلفنی و سپس حضوری در یافت کنید
سرای مشاور خانواده به مراکز مشاوره-ای گفته می شود که خدمات زناشویی ارائه می دهند و صدای مشاور به مراکزی گفته می شود که خدمات تلفنی ارائه می دهند
منبع: مشاوره خانواده-مشاوره خانواده سرای مشاور 
یک فرآیند است باید به آن توجه زیادی شود
قبل از هر چیز به موارد زیر توجه کنید
مرکز مشاوره خانواده مختلفی وجود دارد ولی باید متخصص در زمینه خانواده را انتخاب کنید
سعی کنید فضای مناسبی داشته باشد
گاهی می توانید ابتدا مشاوره تلفنی و سپس حضوری در یافت کنید
سرای مشاور خانواده به مراکز مشاوره-ای گفته می شود که خدمات زناشویی ارائه می دهند و صدای مشاور به مراکزی گفته می شود که خدمات تلفنی ارائه می دهند
منبع: مشاوره خانواده-مشاوره خانواده سرای مشاور 
تصمیم به بارداری و داشتن فرزند یکی از بزرگ‌ترین و پرچالش‎ترین مراحل زندگی هر زوجی به شمار می‌رود. طبیعتاً وجود یک نوزاد می‌تواند تغییرات خیلی زیادی را در زندگی ایجاد کند و صبح تا شب و شب تا صبح آن‌ها را تحت تأثیر خود قرار دهد.
با این حال مسئله به همین‌جا ختم نمی‌شود. وقتی یک زوج جوان تصمیم به بچه‌دار شدن می‌گیرند باید مقدماتی را نیز برای آن فراهم کنند. از انواع مشاوره‌های قبل از بارداری گرفته تا تمامی معاینات و مراقبت‌های پیش از حاملگ

علت انجام مشاوره
یک مشاور، فردی است حرفه‌ای بدون قضاوت کوته فکرانه که مسائل را محرمانه نگاه می‌دارد و به این علت است که افراد آن را رویکردی غیر تهدیدی یافته که می‌توانند با قبول آن از بسیاری از مشکلاتشان رهایی یابند.

به چه علت انجام مشاوره اثر بخش می‌باشد؟
هنگامی که فردی استرس دارد و درگیر مسئله‌ای عاطفی است، ممکن است جلوی منطق و استدلالش گرفته شود و شاید برای او امکان نداشته باشد که به یک راه حل بی‌طرفانه برسد و یا دامنه مشکل
امرو یع انرژی پلاسی داشتم ک نمیدونم ع کجا منشا میگرف ولی باعث شد تقریبن ب برنامع ای ک امرو داشتم برسمدلم میخاد انگیزع امروزو کپی پیست کنم واس کل روزام ،ولی حیف:)امرو عز جلو ویترین یع مغازع ک رد شدم دیدم کلی خرررس گذاشتع با کلی شکلات و ...یادم افتاد نزدیک ولنع !ما ایراینا این ولنو مهم تر عز مراسم کشورمون میدونیم!لامصب عشق و علاقس ک همینجور فورااان میکنع:/ولی خوو منم کادو ولن میخام:////همووناییی ک تو عنوان نوشتم...عکساشو اینستا سیو کردم...فقد موندع
مشاوره خانواده یکی از شاخه های علم روانشناسی است که بیشتر بر مسائل خانوادگی و بین فردی افراد تمرکز دارد و سعی می کند با راهکارها و درمان های سازنده برای این مشکلات راه حل های درخوری فراهم آورد. البته باید گفت مشاوره خانواده در برخورد با مشکلاتی که افراد با آنها دست و پنجه نرم می کنند؛ چالش های رایجی دارد. همچنین به افراد در آشنایی کمک میکند.
با عرض سلام خدمت عزیزان
برنامه مشاوره فردی بدین شرح است
تذکر 1: دانش آموزان عزیز حتما راس ساعت در دفتر مشاوره حضور داشته باشند
تذکر 2: هنگام مراجعه حتما جدول ثبت فعالیت ها را همراه داشته باشید
تذکر 3: برنامه نوبت مشاوره روزهای پنجشنبه مورخ 28 آذرماه و یکشنبه 1 دی ماه متعاقبا اعلام میگردد

پاورپوینت مشاوره و رواندرمانی در اسلام
دانلود پاورپوینت مشاوره و رواندرمانی در اسلام، در 130 اسلاید. این فایل شامل ارائه الگویی از مشاوره و روان درمانی مبتنی بر رویکرد دین اسلام است. در این مجموعه شما می توانید اطلاعات مفیدی در خصوص مشاوره در اسلام و ضرورت های آن ، مفاهیم مرتبط با ان، تفاوت ها و شباهت ها، اصول و مراحل مشاوره و رواند ..
شاید شما از مشاوره طلاق چیزی نشنیده باشید. با این حال، بسیاری از زوج‌هایی که می‌خواهند طلاق بگیرند در حال تصمیم‌گیری برای بهره بردن از مشاوره هستند. این یک منبع عالی برای کمک به افرادی است که آگاهی کافی از فرایند طلاق، آسیب‌ها و راهکارهای موثری که می‌تواند به آن‌ها کمک کند ندارند. به هر حال طلاق برای افراد  فشارهای روانی و مشکلات زیادی را به وجود می‌آورد و انتخاب مشاور بهترین تصمیم در این برهه زمانی است. همچنین روانشناس برای افرادی که ط
دریافت وام از سیستم بانکی همواره یکی از راه های تامین نقدینگی و دریافت سرمایه جهت انجام امور یا شروع کسب و کارها بوده است.
ولی دریافت وام از سیستم بانکی نیز نیاز به تخصص و داشتن اطلاعات تخصصی در این زمینه می باشد.
ایران وام با تکیه بر تخصص و تجربه  چند ساله  خود در زمینه ارائه مشاوره های تخصصی مالی و بانکی به شما مشتری گرامی در سراسر کشور در خصوص دریافت بهترین وام از متناسب ترین بانک با شرایط شما و در کمترین زمان ممکن مشاوره های تخصصی می دهد.
مشاوره دندانپزشکی
در بخش مشاوره دندانپزشکی به تمام سوالات دهان و دندان و دندانپزشکی شما پاسخ داده خواهد شد. پرسش هایی از جمله ایمپلنت، زیبایی، طرح لبخند و ...
برای پرسش سوالات خودتون میتونید به آدرس زیر مراجعه کنید:
Drmahyar.com/faq
یا با شماره زیر تماس بگیرید:
۳۴۲۰۷۲۶۲ ۰۲۶
زهرای بابا سلام
امشب شب چله بود و چه شبی شد امشب!
مثل همه مناسبتها دوست نداشتیم جایی باشیم اما انگار برایمان چیده شده بود که باشیم. خبر تعطیلی آلودگی هوا سبب شد  شبانه قصد سفر کنیم. امروز هم بیاییم و دیداری کنیم و فاتحه ای و دعایی.

امشب آقاجانت خوشحال بود که فرزندان و نوه هایش پیرامونش بودند. همه قسم تدارک دیده بود و همه چیز به خوبی و خوشی پیش می رفت. وقت فال حافظ شد و به ترتیب بزرگی  هر کس فاتحه ای می خواند و نیتی می کرد. کلی اسباب شادی شده بود
دریافت وام از سیستم بانکی همواره یکی از راه های تامین نقدینگی و دریافت سرمایه جهت انجام امور یا شروع کسب و کارها بوده است.
ولی دریافت وام از سیستم بانکی نیز نیاز به تخصص و داشتن اطلاعات تخصصی در این زمینه می باشد.
ایران وام با تکیه بر تخصص و تجربه  چند ساله  خود در زمینه ارائه مشاوره های تخصصی مالی و بانکی به شما مشتری گرامی در سراسر کشور در خصوص دریافت بهترین وام از متناسب ترین بانک با شرایط شما و در کمترین زمان ممکن مشاوره های تخصصی می دهد.
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

خلاصه فصول نهم تا دوازدهم کتاب راهنمایی و مشاوره شغلی و حرفه ای 
خلاصه فصول نهم تا دوازدهم کتاب راهنمایی و مشاوره شغلی و حرفه ای و نظریه های انتخاب شغل شفیع آبادی | whydownload. لینک دانلود. علوم تربیتی. نام فایل: خلاصه ...

خلاصه کتاب نظریه های شفیع آبادی - نفس 
شرح مختصری از کتاب: کتاب " راهنمایی و مشاوره شغلی و حرفه ای و نظریه های انتخاب شغل" تألیف دکتر عبدا... شفیع آبادی است. این
نتخاب همسر مناسب یکی از اساسی ترین و مهمترین اقدامات در طول زندگی هر شخص بشمار می رود. با توجه به اینکه بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که ازدواج مهمترین اتفاق زندگی هر شخص است انتخاب همسر نیز بواسطه این اهمیت، بسیار مهم خواهد بود. صرفنظر از خوبی و بدی، بالا و پایین و هر چیزی که در ازدواج مهم است تناسب و هم کفو بودن (هم سطح بودن) طرفین ازدواج بسیار مهم است. مشاوره برای انتخاب همسر می تواند بصورت مشاوره قبل از آشنایی، مشاوره برای انتخاب و مشا
این روزا که دیگه نمیشه حضوری پیش مشاور رفت
می تونی از مشاوره تلفنی تیم فخرآموزش استفاده کنی :)
مشاور شما هر هفته با شما تماس می گیره و جلسه مشاورتون رو کاملا بی خطر و از طریق تلفنی با هم طی خواهید کرد
تازه از هر جای ایران که هستی :)
همراه با تخفیف ویژه برای دانش اموزان برتر
جهت دریافت شرایط مشاوره بالای صفحه به قسمت تماس با ما مراجعه کنید ...
 مشاوره خانواده
«چرا مشاوره خانواده؟….. زیرا منشا بسیاری از مشکلات ما  خانواده است.»  
 مشاوره خانواده با درد و مشکلی سر و کار دارد که منشا آن خانواده است و هدف از آن، درمان زخم‌هایی است که منشا آن خانواده می‌باشد.

اهمیت مشاوره خانواده
در زندگی موارد بسیار پیچیده ای وجود دارند که تمامی اعضای خانواده را درگیر یا بر آنها اثر می گذارد. مشاوره خانواده یا خانواده درمانی چارچوب مفهومی برای درک این پیچیدگ
چطور سریع باردار شویمچطور سریع باردار شویم؟ این سوال بعضی از زوجهای جوان است .ممکن است شما بخواهید زود باردار شوید و یا در مقطع خاصی از سال بارداری داشته باشید . اگر شما و همسرتان آماده فرزند دارشدن هستید  و زمان برایتان مهم است با ما همراه شوید تا نکاتی را در خصوص چطور سریع باردار شوید را برایتان روشن کنیم.به چند دلیل، احتمال لقاح ممکن است به تاخیر بیفتد: ( احتمال سریع باردار شدن )که شامل نازایی در زنان یا مردان می شود.در اینجا چند فاکتور و
خب دوستان عزیز  با یه گزارش دیگه در خدمت تون هستیم . این بار قرار چند  سریال محبوب در حال پخش گفت و گو کنیم ( در ادامه پست در یک روز زیبا و  های بای ماما)  تا جایی که تونستیم سعی کردیم داستان براتون اسپویل نکنیم و فقط یه توضیح کوتاه از جو سریال و ماجرا برتون بگوئیم . امیدوارم از این پست لذت ببرید ^_^ 
خواهشا فقط نخونید نظرم بدید لطفا !

♻️ چقدر عاشق پستر این سریال ^_^
ادامه مطلب
خب دوستان عزیز  با یه گزارش دیگه در خدمت تون هستیم . این بار قرار چند  سریال محبوب در حال پخش گفت و گو کنیم ( در ادامه پست در یک روز زیبا و  های بای ماما)  تا جایی که تونستیم سعی کردیم داستان براتون اسپویل نکنیم و فقط یه توضیح کوتاه از جو سریال و ماجرا برتون بگوئیم . امیدوارم از این پست لذت ببرید ^_^ 
خواهشا فقط نخونید نظرم بدید لطفا !

♻️ چقدر عاشق پستر این سریال ^_^
ادامه مطلب
آغاز همکاری جناب آقای حسن عمرانی کارشناس ارشد مشاوره خانواده و مشاور رسمی آموزش و پرورش و کارشناس مشاوره اداره ناحیه یک شهرری /زوج درمانگر / اختلالات جنسی و تعارضات زناشویی / مشاوره ازدواج / مشاور طلاق و.... با کلینیک روان مهربان 
جهت رزرو و هماهنگی برای وقت مشاوره با ایشان با شماره تلفن 021 -55926039 تماس حاصل فرمایید .
مشاوره خانواده در میانه ، مشاوره ازدواج در میانه ، مشاوره طلاق در میانه ، مشاوره نامزدی و دوران عقد در میانه، مشاوره تلفنی خوب ، روانشناس خوب در میانه ، روانپزشک خوب در میانه ، مشاوره تلفنی رایگان ، روانشناس خوب در میانه کی سراغ داره ؟ ، تلفن روانشناس خوب در میانه ، آدرس روانشناس خوب در میانه ، تلفن مرکز مشاوره خوب در میانه ، آدرس مرکز مشاوره خوب در میانه ، مشاوره قبل از ازدواج و بعد ازدواج در میانه ، مشاوره مشکلات جنسی زناشویی زوجین ، زنان ،
پاورپوینت اخلاق در مشاوره با کودکان
55 اسلاید قابل ویرایش در خصوص اخلاق در مشاوره با کودکان. مشاوره با کودکان برخی ویژگیهای زیر را داراست: برای اینکه کودکان ترغیب شوند که از مشاوره استفاده کنند لازم است نوع خاصی از رابطه مشاور- مراجع استفاده شود. فرایند مشاوره با کودکان لازم است از فرایندی که برای نوجوانان و بزرگسالان استفاده ...
پاورپوینت اخلاق در مشاوره با کودکان
55 اسلاید قابل ویرایش در خصوص اخلاق در مشاوره با کودکان. مشاوره با کودکان برخی ویژگیهای زیر را داراست: برای اینکه کودکان ترغیب شوند که از مشاوره استفاده کنند لازم است نوع خاصی از رابطه مشاور- مراجع استفاده شود. فرایند مشاوره با کودکان لازم است از فرایندی که برای نوجوانان و بزرگسالان استفاده ...
لاغری و تناسب اندام آرزوی خیلی از افراد چاق است، ولی لاغر شدن بدون گرفتن مشاوره کاری بسیار اشتباه است، چرا که لاغر شدن بدون مشاوره از یک دکتر تغذیه موجب عوارض میشود.
جالب است بدانید که چاقی افراد دلایل مختلفی دارد و ممکن است که چاقی یک فرد با فردی دیگر کاملا متفاوت باشد و بنابراین رژیم یک فرد چاق با فرد دیگر تغییر داشته باشد.
مشاوره لاغری به شما این امکان را میدهد تا با دانش کافی به علت چاقی خود به درمان آن بپردازید، این امر موجب میشود تا شما
مشاوره طلاق تلفنی چه کمکی به شما می‌کند؟ اگر شما به فکر طلاق باشید، احتمالاً  دوست دارید فردی آگاه و متخصص مثل یک دوست صمیمی در کنار شما باشد و با شما راجع به طلاق درد دل کند. در مشاوره طلاق تلفنی کارشناسی که می‌تواند به شما کمک کند در دسترس شماست. می‌توان به جرأت گفت هیچ زندگی مشترکی نیست که عاری از مشکل باشد؛ خصوصاً در سالهای ابتدایی زندگی مشترک. اما برخی از زوجین نمی‌توانند این مشکلات را کنترل کنند و به راحتی به گزینه طلاق به عنوان تنها
مشاوره دندانپزشکی
در بخش مشاوره دندانپزشکی به تمام سوالات دهان و دندان و دندانپزشکی شما پاسخ داده خواهد شد. پرسش هایی از جمله ایمپلنت، زیبایی، طرح لبخند و ...
برای پرسش سوالات خودتون میتونید به آدرس زیر مراجعه کنید:
Drmahyar.com/faq
یا با شماره زیر تماس بگیرید:
۳۴۲۰۷۲۶۲ ۰۲۶

بیماری آرتریت یا آرتروز

این بیماری سگ ها همان التهاب مفاصل است که با علائمی چون ورم مفاصل، لنگ لنگان راه رفتن، شل بودن عضلات، بی اشتهایی، ضعف و سستی و بی حالی، درد و ناراحتی زیاد و افسردگی و پرخاشگری برای سگ ها همراه است.

این بیماری سگ ها به موارد مختلفی چون نژاد حیوان، سن و وزن او بستگی دارد.

زهرای بابا سلام
حتما می دانی تقریبا همان ویروسی
را گرفته ام که پارسال این حوالی گرفتی ، درست قبل رفتنت. این باعث شده
این وقت شب بیدار باشم که صدای گریه دختر بچه همسایه را شنیدم که توی راهرو
می آمد. یاد همه سختی هایی افتادم که " ماما" برایت کشید. چه شبهایی که به
خاطر تب و بیماری تا صبح بیدار بود و ازت مراقبت می کرد. گاهگاهی هم من
کمک کارش می شدم تا لحظه ای بتواند استراحت کند.  به این سختی ها که فکر می
کنم  طاقت تحمل آن را حتی اگر خدا دوباره دختری
مشاوره طراحی سایت یکی از کارهای مهم، تاثیرگذار، هزینه‌بر و چالش‌برانگیز است. بدون مشاوره در این زمینه حتی اگر مجری سایت شما شرکت ماکروسافت هم باشد ممکن است مسیر درست طی نشود. مشاوره در این مورد بخصوص یعنی تبادل اطلاعات و همفکری. اطلاعاتی که زمینه‌ساز تصمیم‌های بهتر، مسیرهای کوتاه‌تر و هزینه‌های کمتر می‌شود. قبل از راه‌اندازی هر کار مهمی مشورت کنید خصوصا ساختن یک سایت خوب. این مطلب نگاهی است به روش درست و اصولی مشورت با اهالی فناوری د
مشاوره طراحی سایت یکی از کارهای مهم، تاثیرگذار، هزینه‌بر و چالش‌برانگیز است. بدون مشاوره در این زمینه حتی اگر مجری سایت شما شرکت ماکروسافت هم باشد ممکن است مسیر درست طی نشود. مشاوره در این مورد بخصوص یعنی تبادل اطلاعات و همفکری. اطلاعاتی که زمینه‌ساز تصمیم‌های بهتر، مسیرهای کوتاه‌تر و هزینه‌های کمتر می‌شود. قبل از راه‌اندازی هر کار مهمی مشورت کنید خصوصا ساختن یک سایت خوب. این مطلب نگاهی است به روش درست و اصولی مشورت با اهالی فناوری د
مشاوره‌ی ازدواج در مرکز کانونو مشاوران به شما کمک می‌کند تا بتوانید جنبه‌های مختلفی رابطه را مد نظر قرار داده و تصمیمی عقلانی و منطقی بگیرید. هر فردی ممکن است در طی فرایند ازدواج منطق را کنار گذاشته  و بر اساس هیجان و عاطفه تصمیم بگیرد تا جایی که واضح ترین مشکلات هم از دید چشمانش پنهان بمانند. مشاوران ازدواج در مرکز کانون مشاوران با تجربه چندین و چند ساله در این زمینه می توانند به شما کمک کنند تا بهترین انتخاب و بهترین شروع را برای خود رقم
با بالا رفتن استرس‌ها، مشکلات، بیکاری‌ها، طلاق‌ها و ... امثال این مسائل، طبیعی هست که راه‌های جدیدی برای گرفتن پول از مردم باز بشود.
مشاوره یا بهتر بگویم: دکان‌های مشاوره، یکی از هوشمندانه‌ترین این راه‌هاست که افراد را با ترس‌های مختلف مجبور به پرداخت هزینه می‌کند و در نهایت، باز هم فرد را بینِ انبوهِ ریسک‌های متعدد و سردرگمی‌ها مخیر می‌گذارد.
ضمن عرض سلام به اطلاع می رساند گروه وکلاء پایه یک دادگستری و کارشناسان ارشد حقوقی موسسه، امادگی ارائه مشاوره در زمینه انواع مسائل حقوقی و پرونده های دادگستری را دارد .
جهت انعقاد قراردادهای بین المللی و داخلی می توانید از کارشناسان ارشد و مجرب موسسه در این زمینه مشاوره بگیرید.
در تلگرام یا واتس اپ نیز در خدمت هم میهنان عزیز هستیم
شماره تلفن : 09157700073
مشاوره سلامت وتغذیه
مشاوره های سلامت ما بصورت رایگان در زمینه:
♨لاغری و تناسب اندام
♨چاقی و افزایش اشتها
♨پوست و مو. 
♨تقویت اعصاب و کاهش استرس،افسردگی، بی خوابی
♨دیابت
♨کبد چرب
♨قلب و عروق، فشارخون،کم خونی 
♨میگرن و کاهش دردهای عضلانی
♨تقویت قوای جسمی و جنسی،کاهش دردهای ناشی از دوران قاعدگی،انرژی زایی
انجام میشه.
در چه زمینه ایی میتونیم ڪمڪتون ڪنیم؟؟؟! 
@zendegie_salemati 
@Foroozan_1369
۰۹۱۳۴۲۶۶۰۶۵ (۰۹۰۳۹۵۶۰۷۷۹ )
مشاوره بصورت حضوری.
مشاوره پرداختکاری:
مشاوره پرداختکاری برای آبکاری قطعه آهنی قبل از آبکاری نیاز هست تا قطعه کاملا صیقلی وپرداخت شده باشد.
برای این کار به این روش که توسط یکی از مشتریان ما در صنعت تولیدموتورسیکلت واگزوز به کار میرود نیاز دارید:
ادامه مطلب
این سایت در زمینه مشاوره خانواده.ازدواج و تحصیلی فعالیت میکند.
پاره ای از دیدگاه هایی که طرفداران اختلاف بین مشاوره و وران درمانی اظهارمی دارند به شرح زیر است:
1-هدف مشاوره، پیش گیری است ولی هدف روان درمانی، معالجه است.
2-مشاوره به موارد عادی، و روان درمانی به موارد غیرعادی، مرضی، درگیری ها و ناسازگاری های شخصیتی عمیق توجه دارد.
3-خدمات مشاورهبیشتر در مدارس و سازمان های تربیتی و اجتماعی انجام می شود؛ در حالی که معمولاً سروکار روان درمانی با ا
مشاوره کودک و نوجوان به منظور ارتقا سطح تربیتی و آموزشی کودکان و نوجوانان می باشد.
مشاوره کودک شامل روانشناسی، و تربیت کودک و مسائل آموزشی پیش از مدرسه و به هنگام مدرسه بوده است.
این بخش در واقع موضوعات روانشناسی کودک و مشاوره تحصیلی را با هم ادغام کرده و با کمک متخصصین کودک و نوجوان به ارائه راهنمایی پرداخته می شود.
در این بخش شما با “دفاتر برتر کانون مشاوران ایران” در حوزه کودک، نونهال و نوجوان آشنا می شوید.
در ادامه نیز جدیدترین روشهای و
مشاوره کودک و نوجوان به منظور ارتقا سطح تربیتی و آموزشی کودکان و نوجوانان می باشد.
مشاوره کودک شامل روانشناسی، و تربیت کودک و مسائل آموزشی پیش از مدرسه و به هنگام مدرسه بوده است.
این بخش در واقع موضوعات روانشناسی کودک و مشاوره تحصیلی را با هم ادغام کرده و با کمک متخصصین کودک و نوجوان به ارائه راهنمایی پرداخته می شود.
در این بخش شما با “دفاتر برتر کانون مشاوران ایران” در حوزه کودک، نونهال و نوجوان آشنا می شوید.
در ادامه نیز جدیدترین روشهای و
علیرضا پارچه ی سبز تا شده ایی را که درون پلاستیک کوچکی بود، به فهیمه که برای آماده شدن و تعویض لباس می رفت، داد و دستش را به آرامی پشت فهمیه گذاشت و گفت: " فهیم جان اینو همراه خودت داشته باش. بهت آرامش میده و یادت هم باشه که به محض به دنیا اومدن بچه، کمی از این تربت رو در  دهانش بزاری. کام برداشتن با تربت آقا، آثار روحی و معنوی زیادی برای بچه داره."

فهیمه که اولین تجربه ی وضع حملش را می گذراند و از وقتی
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از مندل  : مشاوره ژنتیک یکی از خدمات درمانی است و برای کسانی که در معرض ریسک بیماری‌های ژنتیکی هستند اطلاعات و پشتیبانی فراهم می‌کند. طی مشاوره یک متخصص ژنتیک با فرد یا خانواده در مورد ریسک‌های ژنتیکی گفتگو کرده یا وجود یک بیماری ژنتیکی را تایید، تشخیص یا رد می‌کند.  
ادامه مطلب
زهرا جان سلام
چندماه پیش وقتی یکی از دانشجوها از مشکل زندگیش برام گفت و این که لازمه زودتر کاراشو تموم کنه. براش از تو گفتم و این که اهل محل "ماما" میان پیشت و حاجت روا میشن.
چند وقت بعدش فکر کنم بعد عید غدیر و خوابهای عمو برام پیام فرستاد که خوابتو دیده. این طور نوشته بود
"
سلام آقای ... حالتون چطوره؟ خونواده خوبن ؟ عیدتون مبارک باشه جای زهراجان هم خالیه ..خداوند صبر عطا کنه من دیشب خوابشو دیدم .. روی تخت بیمارستان بود انگار بعد از حادثه بود اما ک
حضور ریاست محترم اداره مشاوره کرمان استاد مرتضوی و رئیس مرکز مشاوره راه نو دکتر شیخ پور در گرد همایی قطب چهار کشوری به میزبانی شهر یزد. در این جلسه تبادل نظر در خصوص مشکلات دانش آموزان و ارتقا کنکور با حضور رؤسای ادارات مشاوره و مراکز مشاوره استان‌های خراسان جنوبی ، سیستان و بلوچستان ، هرمزگان ، یزد و کرمان انجام گردید. 
رابطه جنسی یکی از مهم ترین نیاز های انسان می‌باشد که به طور مستقیم بر زندگی زناشویی تاثیر می‌گذارد. مشکلات کوچک و بزرگ جنسی در زندگی مشترک تاثیرات زیادی می‌گذارد و اگر به آن ها توجه نشود، امکان دارد که زندگی مشترک را با بحران مواجه کند. حتی ممکن است که برخی از افراد به دلیل ناآگاهی و بی تجربگی جنسی با مشکل روبه رو ‌شوند. همه این مشکلات با استفاده از مشاوره جنسی قابل حل هستند. روانشناسان مرکز کانون مشاوران در خدمت شما هستند تا شما را برای دا
( تولدم )
چو شوکران بوده اگر
یه وقتایی همچو عسل
شاد بودم، یا خون جگر
گذشت یک سال دگر
عمری که چار نعل می تازه
خفته به خواب غفلتیم
اگر که خوب بودم، یا شر!
از این کتاب عمرِ من
ورق خورده برگِ دگر
وقتی صدای گریه ام 
رسید بر گوش پدر
ماما می گفت مژده حاجی
داده خدا به تو پسر
به یمنِ شادیِ خبر
گشته فناااا...
...موجودی جیب پدر!
پ ـ ن
بنام خدا
با سلام به دوستانم و اساتید محترم
خوشحالم که خداوند ثروت زیادی بر من عطا نموده
چه ثروتی بالاتر از شما؟
و مهمتر 
ثروتی با
( تولدم )
چو شوکران بوده اگر
یه وقتایی همچو عسل
شاد بودم، یا خون جگر
گذشت یک سال دگر
عمری که چار نعل می تازه
خفته به خواب غفلتیم
اگر که خوب بودم، یا شر!
از این کتاب عمرِ من
ورق خورده برگِ دگر
وقتی صدای گریه ام 
رسید بر گوش پدر
ماما می گفت مژده حاجی
خدا به تو داده پسر
به یمنِ شادیِ خبر
گشته فناااا...
...موجودی جیب پدر!
پ ـ ن
بنام خدا
با سلام به دوستانم و اساتید محترم
خوشحالم که خداوند ثروت زیادی بر من عطا نموده
چه ثروتی بالاتر از شما؟
و مهمتر 
ثروتی با
مشاوره روانشناسی یکی از خدمات رشته روانشناسی است که در قالب مشاوره حضوری و غیر حضوری به صورت تلفنی یا آنلاین انجام می شود. کلا به دلیل گستردگی تکنولوژی و فناوری خدمات متنوعی در رشته روانشناسی قابل ارائه است که انواع مشاوره روانشناسی آنلاین هم از آنها هستند. در ادامه به آنها می پردازیم.
منبع : https://www.1pezeshk.com/archives/2020/03/wikiravan.html
ادامه مطلب
کنه ها و شپشکها 

کنه ها و شپشکها این موجودات ریز موذی ناقل انواع بیماری ها هستند و بیشتر منجر به بیماری پوستی برای سگ ها و حیوانات خانگی می شوند

مشاوره بیماری کنه ها و شپشکها

که با مراقبت های بهداشتی و چکاپ این مسئله قابل پیشگیری و درمان است.

کتاب رو به پیشنهاد باشگاه کتابخوانی آیلا خوندم. کوتاه هم بود. پی‌دی‌افش رو دانلود کردم. حالا بعداً اگه نسخه الکترونیکش بیاد اونم میخرم که حلال بشه. 
تیتا، دختر آخر خانواده و یه آشپز ماهره. اما بنابه یه سنت قدیمی، چون آخرین دختره حق نداره ازدواج کنه و باید تا آخر عمر از مادرش پرستاری کنه. اما تیتا زمانی اینو‌ میفهمه که دل به پدرو باخته و به ماما النا میگه پدرو قراره بیاد خواستگاریش. ماما النا مادری سختگیر و قاطعه و به هیچ عنوان اجازه نمیده ای
مزایای مشاوره حقوقی
بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی و شناخت از شرایط و قوانین حقوقی، در زندگی روزمره ی خود دچار مشکلات متعددی می شوند، مشکلاتی که می توانست به راحتی و با مشاوره حقوقی توسط افراد آشنا به قوانین حقوقی، از وقوع بسیاری از آنها جلوگیری به عمل آورد.
بنابراین توصیه می شود که قبل از هر گونه اقدام حقوقی، و یا قبل از هرگونه تعهد و امضای قرارداد، با مشاوره حقوقی از یک وکیل و یا مشاور حقوقی، از وقوع مشکلات بزرگ و پیچیده پیشگیری کنید. مش
مشاوره شغلی چیست و چه کمکی به افراد در زمینه‌های مختلف شغلی می‌کند؟ شاید دیده باشید که بسیاری از افراد شغل‌های زیادی عوض می‌کنند؛ ولی در نهایت به نتیجه‌ای نمی‌رسند. سن آن‌ها سپری می‌شود اما نمی‌توانند آینده شغلی درخشانی را برای خود رقم بزنند. یافتن شغل یکی از مشکلاتی است که تمامی مردم حتی شما ممکن است در برهه‌ای از زندگی با آن مواجه شوید. علت سردرگمی شما برای انتخاب شغل به عوامل متعددی بازمی‌گردد. از جمله مهمترین این عوامل می‌توان ب
مشاوره توسط دانشجویان پزشکی رتبه برتر
روش های ویژه مطالعه و جمع بندی دروس
همراه با دفتر برنامه ریزی مخصوص فخر آموزش
الان بهترین زمان برای آغاز برای یک کنکور 99 عاااااالیه
برای ثبت نام مشاوره تیم فخر آموزش برای کنکور 99 و مشاوره گرفتن از رتبه های برتر کنکور روی لینک زیر کلیک کنید  :
ثبت نام تیم مشاوره فخر
گروه مشاورین حقوقی موسسه پارسه در زمینه های مختلف حقوقی به شرح ذیل مشاوره میدهد.
۱ _ تنظیم انواع دادخواست و شکواییه و نیز لوایح دفاعیه بدون قبول دعاوی مربوطه بنابر درخواست  مراجعه کنندگان
۲ _ انجام مشاوره و راهنمایی و ارائه طریق  صحیح قانونی و کمک فکری به مراجعه کنندگان جهت تسریع و پیگیری دعاوی تا حصول نتیجه
۳ _ تشکیل جلسات مذاکره و مصالحه و سازش فی مابین اطراف پرونده حسب درخواست مراجعه کنندگان و تنظیم صورتجلسه سازش وفق مقررات قانونی و قبول
علیرضا پارچه ی سبز تا شده ایی را که درون پلاستیک کوچکی بود، به فهیمه که برای آماده شدن و تعویض لباس می رفت، داد و دستش را به آرامی پشت فهمیه گذاشت و گفت: " فهیم جان اینو همراه خودت داشته باش. بهت آرامش میده و یادت هم باشه که به محض به دنیا اومدن بچه، کمی از این تربت رو در  دهانش بزاری. کام برداشتن با تربت آقا، آثار روحی و معنوی زیادی برای بچه داره."

فهیمه که اولین تجربه ی وضع حملش را می گذراند و از وقتی
مشاوره تحصیلی یک راه مناسب به منظور هدف گذاری و پیشرفت درسی در سنین کودکی، نوجوانی و جوانی می باشد.
در بخش مشاور تحصیلی مقالات و مراکز برتر مشاوره درسی قرار داده شده است.
مشاوره تحصیلی شامل:چگونگی مدرسه رفتن کودکافزایش انگیزه درس خوانیروش های صحیح مطالعهروشهای تست زنیروشهای درک مطلبتکنیک های یادگیری مفهومی ریاضی و فیزیکروشهای مطالعه دروس نظریروشهای مطاعه صحیح دروس پزشکیروش صحیح برنامه ریزی درسیکاهش استرس امتحانبرنامه ریزی درسیروش مطا
مشاوره شیراز
مشاوره شیراز جریان فعال و پویایی بین مراجع و مشاور است که از طریق آن مراجع نحوه برقراری ارتباط با دیگران را می‌آموزد. شیوه‌های معقول برای ارضای نیازهایش را یاد می‌گیرد؛ احساسات ناشناخته‌اش را می‌شناسد؛ اطلاعات وسیع و عمیقی درباره خویشتن به دست می‌آورد و پس از شناخت اهداف زندگی، چگونگی رسیدن به آن‌ها را معین می‌سازد. از این دیدگاه، اعتقادات و نگرش‌ها و رفتار و در نهایت شیوه زندگی فرد از طریق مشاوره دگرگون می‌شود.
ریشه وا
اولین قدم بعد از بارداری
اولین قدم بعد از بارداری چیست؟•    با ماما یا دکتر مشورت کنید•    نشانه‌های بارداری را در نظر بگیرید •    اطلاعات خود را در مورد دوران بارداری بالا ببرید. •    از خودتان مراقبت کنید•    پیدا کردن یک پشتیبان •    سعی کنید از بارداری خود لذت ببرید 
اولین قدم بعد از بارداری چیست؟طبیعی است که یک آزمایش حاملگی مثبت، عواطف، نگرانی‌ها و اضطراب را در دل ما ایجاد می کند.سعی کنید چند نفس عمیق بکشید. باید برای هفته های
 مرکز مشاوره بنیان آرامش
ارائه خدمات روانشناسی در قالب:بهترین روانشناس کودک در تهران
     مشاوره شغلی و تحصیلی، مشاوره پیش از ازدواج
     درمان های فردی و گروهی، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات وسواس
     اختلالات کودک و نوجوان، اعتیاد، اختلالات زناشوئی و خیانت، استعدادیابی و استعداد سنجی
ارائه خدمات با بالاترین کیفیت 
با کادری مجرب و حرفه ای
شماره تماس : 0215596483302155936137
 مرکز مشاوره بنیان آرامش
ارائه خدمات روانشناسی در قالب:بهترین روانشناس کودک در تهران
     مشاوره شغلی و تحصیلی، مشاوره پیش از ازدواج
     درمان های فردی و گروهی، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات وسواس
     اختلالات کودک و نوجوان، اعتیاد، اختلالات زناشوئی و خیانت، استعدادیابی و استعداد سنجی
ارائه خدمات با بالاترین کیفیت 
با کادری مجرب و حرفه ای
شماره تماس : 0215596483302155936137
مشاوره انجام پایان نامه
انجام پایان نامه ارشد و انجام پایان نامه دکتری برای بسیاری از دانشجویان یک دغدغه اصلی در دوران تحصیلات تکمیلی به شمار می آید، بسیاری از دانشجویان در مسیر انجام پایان نامه خود نیاز به همراهی و مشاوره متخصصین این حوزه پیدا می کنند.
این مشاره شامل مراحل مختلفی می باشد از قبیل:
انتخاب موضوع
فصل اول پایان نامه
فصل دوم پایان نامه
فصل سوم پایان نامه
تحلیل آماری پایان نامه
نتایج پایان نامه و غیره
مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران یکی از مراکزی است که می تواند شما در بهبود روابط خانوادگیتان یاری دهد.
اختلاف میان پدر بزرگ و مادر بزرگ با والدیناختلاف میان برادر و خواهربهبود روابط جوانان با خانواده هاحل اختلالات کودکان و نوجوانانبهبود روابط جنسی زناشوییارتقاء روابط میان زوجیندر برخی خانواده ها عدم تامین مسائل عاطفی زوجین سبب کاهش صمیمیت میان آنان شده و در نهایت عواقب زیادی دارد.
منبع: مشاوره خانواده-مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران 
مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران یکی از مراکزی است که می تواند شما در بهبود روابط خانوادگیتان یاری دهد.
اختلاف میان پدر بزرگ و مادر بزرگ با والدیناختلاف میان برادر و خواهربهبود روابط جوانان با خانواده هاحل اختلالات کودکان و نوجوانانبهبود روابط جنسی زناشوییارتقاء روابط میان زوجیندر برخی خانواده ها عدم تامین مسائل عاطفی زوجین سبب کاهش صمیمیت میان آنان شده و در نهایت عواقب زیادی دارد.
منبع: مشاوره خانواده-مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران 
مشاوره حقوقی مجرب در زمینه حقوق اداری از افق های مختلف می تواند در امر خدمات رسانی به مراجعان، فعال و کارگشا باشد. 
نهاد مشاوره حقوقی در بخش از حقوق اداری مستلزم تخصص بالا و اشراف جامع بر قوانین و مقررات اختصاصی حقوق اداری است، مشاوره حقوقی به درستی بر این نکته آگاه است که بر خلاف حقوق مدنی که اصل اراده و اختیار مساوی طرفین در انعقاد قراردادها و نیز توافق و تراضی طرفینی متعاملین، به رسمیت شناخته شده است، در حقوق اداری چنین توازن و تعادلی لح
فرآیند مشاوره پیش ازدواج

مراجعه به مرکز مشاوره ایران یا رزرو وقت به صورت تلفنی
جلسه اول به شناسایی دو طرف پرداخته می شود.
انجام پکیج های تست ازدواج و تحلیل توسط روانسنج
تشخیص و درمانی اختلالات فردی هر کدام از زوجین
ادامه در سایت مشاور کو

مطالعه مقالات پیشتر در مورد نامزدی و عقد و مشاوره پیش از ازدواج سایت مشاورکو
ادامه مطلب
توی کتاب { کمدی الهی} دانته یکی از طبقات دوزخ مال اون دسته آدم هایی است که به دیگران مشاوره دروغ دادند.مشاوره هایی که باعث یک انتخاب اشتباه وکلی مشکلات برای فرد شده.عذابشان هم این بود که برعکس توی آتش آویزان بودند و زبانه های آتیش مثل زبان خودشان به بدن هایشان نیش می زد
کتاب را بستم و یک لحظه با خودم گفتم:
این طبقه حتما از اون طبقات خیلی شلوغ وپر ازدحام دوزخ است.پر از آدم هایی که بدون یک باور و یک علم به آدم ها مشاوره اشتباه دادند.مشاوره ازدواج،

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها